Strop Panelowy Vector

to połączenie najlepszych cech popularnych systemów stropowych przy jednoczesnym wyeliminowaniu ich mankamentów.

Podstawę stropu stanowi cienka prefabrykowana płyta żelbetowa o grubości 4-5 cm i szerokości 120 lub 60 cm, z zabetonowanymi w niej częściowo kratownicami przestrzennymi i zbrojeniem głównym, równoległym do kierunku kratownic.

Na jego górnej powierzchni znajduje się warstwa, która zwiększa przyczepność betonu konstrukcyjnego oraz wzmacnia połączenia między poszczególnymi elementami.

Zgłoś się do nas po darmową wycenę.

Szybki montaż, niski koszt wykonania stropu, świetna dźwiękoizolacyjność, możliwość ukrycia instalacji w stropie, brak licznego zbrojenia górnego oraz równa powierzchnia dolna.

Stropy VECTOR możesz zastosować m.in. do:

  • Domki jednorodzinne
  • Bliźniaki i szeregowce
  • Budownictwo mieszkaniowe
  • Małe inwestycje przemysłowe

Stropy VECTOR to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym, szeregowcach i budynkach wielokondygnacyjnych. Montaż stropów panelowych jest zdecydowanie szybszy i tańszy, gdyż nie wymaga układania belek i pustaków między belkami oraz licznego zbrojenia górnego. Do minimum zredukowana jest ilość stemplowania, szalowania. W niektórych wypadkach stemplowanie nie jest w ogóle konieczne. Stropy panelowe to również większe możliwości konstrukcyjne – stropy panelowe można stosować w aranżacji dużych przestrzeni, bez ścian działowych czy podciągów.

Specyfikacja techniczna Stropów VECTOR

Parametry

Rozpiętość stropu
Wysokość konstrukcyjna
Szerokość panelu
Wysokość panelu
Ognioodporność
Akustyka

Wartość

do 7,8 m
15, 18, 20, 24 cm
120 lub 60 cm
14 cm
REI 60
58,4 dla 24 cm