Nadproża Półprefabrykowane

Półprefabrykowane nadproża i podciągi firmy Stropy Małro stosowane są jako alternatywa dla tradycyjnych podciągów żelbetowych wykonywanych na budowie.

Ich montaż na budowie jest znacznie szybszy. Prefabrykaty produkowane są w długościach od 2 do 4m. Niewielka waga wynosząca zaledwie 26kg/mb pozwala na ręczny montaż bez konieczności użycia dźwigu. Podciągi półprefabrykowane świetnie sprawdzają się również do nadproży narożnych. Gotowy element montuje się na murze i podpiera za pomocą podpór montażowych.

Zgłoś się do nas po darmową wycenę.

Zalety podciągu/nadproża półprefabrykowanego:

  • Mniejsze zużycie drewna oraz stali
  • Wysoka estetyka produktu
  • Mniejsze ryzyko błędów wykonawczych na budowie
  • Mniejsze zużycie betonu

Stropy VECTOR to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym, szeregowcach i budynkach wielokondygnacyjnych. Montaż stropów panelowych jest zdecydowanie szybszy i tańszy, gdyż nie wymaga układania belek i pustaków między belkami oraz licznego zbrojenia górnego. Do minimum zredukowana jest ilość stemplowania, szalowania. W niektórych wypadkach stemplowanie nie jest w ogóle konieczne. Stropy panelowe to również większe możliwości konstrukcyjne – stropy panelowe można stosować w aranżacji dużych przestrzeni, bez ścian działowych czy podciągów.